Genealogia Polska

 


Lubisz genealogię?


 
 
 
     
Komunikat serwera:
 

Strony o podanym adresie nie znaleziono. Upewnij się, że podałeś poprawny adres.

Przejdź do strony głównej i wybierz interesującą Cię kategorię.

 

 

ROZWÓJ I PRACA - Kredyt

Samorozwój
Trzeba mieć marzenia i plany ich realizacji. Dla siebie, rodziny idź ciągle do przodu, aktywnie buduj swoją przyszłość. Jeżeli nie masz środków na studia, szkolenia, nowy biznes lub na zmianę mieszkania a rodzina nie może pomóc - musisz sięgnąć po zewnętrzne źródła finansowania. Ważne, aby były dopasowane do Twoich celów ale i możliwości.
Kredyt
Jeżeli już znasz czynniki jakie stoją na przeszkodzie zmianie pracy na lepszą i awansowi to osiągnąłeś połowę sukcesu. Drugą połową jest podjęcie działania. Jakie mamy przykładowe działania i jak je zrealizować?
  • Brak wykształcenia -> podejmij naukę.
  • Brak znajomości języków -> zapisz się na kursy językowe.
  • Zły wygląd -> zainwestuj w "służbowe" ubranie - garnitur/garsonkę, eleganckie buty i dodatki (krawat/torebka) aby zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy.
  • Zainwestuj w wygląd -> zrzuć nadwagę, miej staranną fryzurę.
  • Brak wiedzy specjalistycznej lub odpowiednich uprawnień -> zapisz się na odpowiednie kursy.
  • Kłopot z dojazdem do lepszej pracy -> zainwestuj w prawo jazdy i kup samochód.
  • Kłopot z podjęciem pracy w innym mieście - rozważ przeprowadzkę lub zakup tam mieszkania.

To wszystko kosztuje. Oceń ile zyskasz i jeżeli inwestycja będzie opłacalna a nie masz środków - weź kredyt! Na rynku jest bardzo szeroka oferta kredytów dostosowanych do różnych sytuacji.

 

Kredyt studencki
Kredyt studencki to dobre rozwiązanie dla każdego studenta, nawet tego, którego stać na studia. Jest to kredyt na specjalnych warunkach z odroczoną spłatą. Możesz przeznaczyć go na uruchomienie równolegle ze studiami własnego biznesu. Możesz też przeznaczyć go na dobre kursy językowe podczas studiów. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na dobrą pracę po studiach. Gorąco polecam każdemu studentowi wzięcie kredytu studenckiego i inwestycję w kursy językowe.
Kredyt gotówkowy
Niewielki kredyt gotówkowy to doskonały sposób na sfinansowanie polepszenia swojego wyglądu. Jakkolwiek zadbanie o sylwetkę nie wymaga funduszy tylko silnej woli to nie odkładaj odchudzania i gimnastyki na "kiedyś". Środki z kredytu gotówkowego przeznacz na zakup "służbowego" garnituru/kostiumu, eleganckich butów, wizytę u dentysty i fryzjera oraz na koniec zakup dodatków - dobrego krawata/torebki. Te inwestycje znacznie podniosą ocenę Twojej osoby. W oczach pracodawcy zyskasz przewagę nad innymi kandydatami. Warto!
Kredyt hipoteczny
Jeżeli masz zamiar założyć nową spółkę to jeżeli uważasz nowe przedsięwzięcie za pewne i bezpieczne, na jego sfinansowanie możesz wziąć kredyt hipoteczny, czyli pod zastaw mieszkania lub domu. Kredyty hipoteczne mają stosunkowo niskie oprocentowanie (w porównaniu do kredytów gotówkowych) oraz mają wyższą kwotę. Dobrze oceń przychody z nowego przedsięwzięcia, weź pod uwagę wariant pesymistyczny, aby i w tych niekorzystnych warunkach być w stanie spłacić kredyt.
Kredyt mieszkaniowy
Jeżeli masz możliwość uzyskania dobrej, płatnej i pewnej pracy w innym mieście koniecznie przeprowadź się razem z rodziną. Zakup mieszkania lub domu w nowym mieście jest w takiej sytuacji warte rozważenia. Pomocny będzie tutaj kredyt mieszkaniowy, czyli kredyt hipoteczny "pod zastaw" nowego domu/mieszkania. Zwykle jest to bezpieczna inwestycja, o ile wybierzesz raty malejące. Tylko wtedy wartość zobowiązania kredytowego systematycznie spada, choć w początkowym okresie raty są wysokie. Z czasem, gdy będziesz starszy i Twoje przychody nie będą już wysokie, raty będą bardzo niskie.
Kredyt samochodowy
Jeżeli masz możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy ale na przeszkodzie jest sprawa dojazdu - zainwestuj w prawo jazdy i samochód. Jeżeli samochód używany z jakiegoś względu Ci nie odpowiada - zdecyduj się na kredyt samochodowy.
Dobry szybki tani kredyt
Bądź ostrożny w korzystaniu z "super ofert" kredytów w 24 godziny i bez zaświadczeń. Regułą jest, że tak będzie poprowadzona rozmowa, że nie zapoznasz się z warunkami umowy i ostatecznie mocno przepłacisz uzyskane środki a bezwzględność firmy przy problemach ze spłatą zaskoczy Cię. Gorąco odradzam takie okazje.
Kredyt konsolidacyjny
Masz już kredyt (może nawet dwa) i w planie kolejny? Koniecznie odwiedź biuro doradców finansowych, którzy zaproponują Ci najlepszy kredyt konsolidacyjny. Nie obawiaj się - skorzystaj z porad ekspertów, to nic nie kosztuje zapytać o możliwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego. Często dobrzy doradcy widząc, że poprzedni kredyt (kredyty) są w dużej części spłacone, mogą zaproponować interesujące rozwiązanie inwestycyjne. Na już spłacone zabezpieczenie mogą zaproponować kredyt, który zostanie przeznaczony na lokatę inwestycyjną, co pozwoli zyskami z lokaty częściowo spłacić raty bieżące. Doradcy finansowi bezpłatnie zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie.
Ostrożnie
Zawsze realnie oceń swoje możliwości spłaty kredytu. Nigdy nie bierz kredytu ponad swoje siły. Nawet gdy możesz wziąć duży kredyt weź mniejszy, zachowaj margines bezpieczeństwa. Ubezpieczenie kredytu może wydawać Ci się dzisiaj zbędne ale jest to Twoje koło ratunkowe z którego nie rezygnuj. Przed wzięciem kredytu koniecznie przedstaw swoje plany najbliższym i posłuchaj ich opinii. Nie rób nic wbrew stanowisku najbliższych. Bądź ostrożny...

Kredyt walutowy - unikaj. Jeżeli jednak chciałbyś zaciągnąć kredyt walutowy, weź go w momencie, gdy wartość dewiz będzie najwyższa, tj. gdy kurs będzie najwyższy. Dzięki temu po przeliczeniu złotówek na walutę otrzymasz najniższą wartość waluty do spłacenia. To bardzo ważne!

Zapoznaj się z ofertami kredytowymi, przejrzyj oferty i strony różnych banków, porównaj różne oferty między sobą.

Przejdź do strony głównej

.